• Novo
12 Osnovnih singlemode MPO da MPT MPO da MPO Optičke Patch Vrpcu fabrika veliko 1m
zoom_in

12 Osnovnih singlemode MPO da MPT MPO da MPO Optičke Patch Vrpcu fabrika veliko 1m

KM 40.50

Iznos
check Na skladištu


Optičkog Patch Vrpcu
Opis
Zakrpu vrpca je optički kabl je koristio da prikaci .. jedan uređaj još jedan signal za usmjeravanje. Obicno je, tu su 4 vrste veza : FC/SC/LC/ST. 3types ferrule : PC, UPC, VOZILOM
Karakteristike
Ispunit DONESE, Telcordia GR-326-CORE smo radili na času-T 1272.3-2005,standard.
Nizak ubodna gubitak, visoko gubitci
Srednjoj gustom vezu, lako za operaciju
Visok kredibilitet i stabilnosti
Dobro repeatability i exchangeability
Prijavu
Opreme za testiranje.
FTTX+LAN
Optičke CATV
Optički sistem komunikacije
Telekomunikacija
3.Predstava Indeks Predmet SM MM Vlakna Promjeru(uh) 9/125 50/125 62.5/125 Kabl OD(mm) 0.9&1.6&1.8&2.0&2.4&3.0 Endface Tip PC UPC BRODU PC PC Tipična Ubodna Gubitak(d B) Vratiti Gubitak ( d B) >45 >50 >60 / Ubacite-povuci Test ( d B) Interchangeability (d B) Anti-ensile Snaga( N ) >70 Temperatura Domet ( °c) -40~+80
Vlakna Pigtail
Predstava Specfications
Parametre
Samac
Dvostruka
Jedinice
Standard ferrulr dužinu
5.5+0.5/-0.0
6.0+0.5/-0.0
mm
Ferrule Promjeru
1.000 mozda, hvaia! javit od 0,005 ili 1.800 mozda, hvaia! javit od 0,005
mm
Wedge Tolerancije
+/-0.2
deg
Vlakna Tip
Corning SMF-28e
Vlakna dužinu
Slobodni
m
Jezgro Ogrebotina/Iskopati
0/0
Čaura
AR Prevlaka,R
0.1%@λc mozda, hvaia! javit 40nm ili mušterija potrebno
Kada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravne
Slika je samo za preporuku. proizvod bi isto kao u opisu. Ako ti si zbunjen. molim te kontaktirati službu.
Zbog Dostava 1. PRIPREMITE POŠILJKU VRIJEME : Sve proizvode se pretvarati proizvoda,obično ćemo srediti isporuka u 1-5 dana. ako je hitno, kontaktirajte nas. 2. O RAČUNU Ako ti treba materijal za isplatu može pružiti formalni fakture (PI) Za carine možemo zalihe poslovne račune 3. U VEZI POREZA Ako nema specijalna poruka,mi ćemo proglasiti pravu vrijednost robe,Nismo odgovorni za eventualne carine honorar. molim te provjeriti carine politici na svoje mjesto.Ako ti treba pomoć,kontaktirajte nas . OBAVIJEST : 1. Žao mi ne podršku pretince adresa, molim vas, ostavite nam poruku za tvoju adresu kada si mjesto u red. 2. Ponekad paket trebao si da idem u lokalnu pošti da pokupim. Molim vas za praćenje broj i tvoje lične karte da pokupim tvoj paket na vrijeme, inače tvoj paket će biti poslana natrag na nas.
Vrati i zamjenu
1. RED OTKAZIVANJE
Ti može otkazati vaše naređenje kad god prije naređenje je comfirmed od nas. Jednom je dogovorila produkciju, ne možemo prihvatiti otkazivanje ili zamjenu naređenje.
Povratne informacije 1.Ako niste zadovoljni sa naših proizvoda i usluge,molim vas ostavite pozitivan feedback i 5 zvjezdica. Pozitivan(5 zvijezda)je veoma važno za nas, molim te razmisli dvaput prije nego što nas ostaviti povratne informacije. 2.Ako ne zadovoljni sa naše proizvode,molim te, kontaktirajte nas. Dat ćemo sve od sebe da reše vaš problem. (XYT-TECH) Sharetop izložba plan : Štand Broj 23 E02.April 24-27,2018 Expocentre,Moskva

Predmet Dužinu:
1m
:
XYT-ISO-1034
Ime:
patch vrpcu
:
MPO/MPT
Vlakna Tip:
PM Panda Vlakna
Vlakna dužinu:
1m ili prilagoditi
Jezgro diamete:
50/125um 62.5/125um
Priključen Na Raspolaganju:
SC,FC,ST,LC,MU,MTRJ
Garancija:
3 Godine
Kabl prečnici:
3.0 mm
Je Uređen.:
Da
Ubodna Gubitak:
manje onda 0.3 dB

Srodni proizvodi..